Ensobet 130

Ensobet 130

Ensobet 130, siteye Türkiye ip adresleri üzerinden erişebileceğiniz, resmi yeni giriş adresi anlamına gelmektedir. Bu adresi tercih etmeniz ile birlikte, sitenin sorunsuz bir şekilde açıldığını göreceksiniz. Ensobet giriş problemi yaşamadığınızı tespit edeceksiniz. Aslında yıllardır Türkiye pazarında hizmet vermeye devam eden bu site, kullanıcılara herhangi bir mağduriyet yaratmamıştır. Elbette tespit edilmektedir, elbette tespit edildiğinde bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile engellenmektedir. Ancak engellemenin olumsuz etkileri 1 ya da 2 dakika içerisinde şirketin açıkladığı yeni giriş adresi ile ortadan kaldırılmaktadır.

Site Açılmıyor

Ensobet açılmıyor şeklinde bir olumsuzluğu, cihazlarda yani bilgisayar cep telefonu ya da tabletlerde görebilirsiniz. Bu durumda hesaplarınız, paralarınız, kuponlarınız, promosyonlarınız açısından endişe duymanıza gerek yoktur. Bilgi ve belgeler açısından herhangi bir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Basit bir engelleme kararı devreye alınmıştır. Bu kararın etkileri tabii ki yeni giriş adresi ile ortadan kaldırılmıştır. Ensobet yeni giriş adresi dışında isteyen kullanıcıların, DNS ayar değişikliğini tercih etme şansı bulunmaktadır. Yeni giriş adresi dışında isteyen kullanıcıların, VPN uygulamasını tercih etme şansı bulunmaktadır. Fakat bu iki yöntemin zorunlu yöntemler arasında bulunmadığını da aklınızdan çıkarmamalısınız.

Ensobet 130 Para Yatırma

Ensobet para yatırma işlemleri, tıpkı para çekme işlemlerinde olduğu gibi her gün, her saat yapılabilir. Tercihleriniz doğrultusunda istediğiniz gün ve saatte, transfer işlemini yapabilirsiniz. Papara ile para yatırma, cmt cüzdan ile para yatırma, banka havalesi ile para yatırma, kredi kartı ile para yatırma, bitcoin ile para yatırma, anında havale ile para yatırma seçenekleri kullanıma açılmıştır. Bunun haricinde, ensopay ile para yatırma şeklinde bir sisteminde geçerli hale getirildiği görülmektedir.

Ensobet 130 Para Yatırma Miktarları

Ensobet 100 ile para yatırma talep formunu açabilirsiniz. Bu formu üzerinden yukarıda bahsedilen sistemler ile sadece ve sadece 5 dakikada hesabınıza para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız para hesabınıza kesintisiz bir şekilde geçecektir. Site tarafından alınması muhtemel herhangi bir bedel ya da yapılması gereken herhangi bir kesinti bulunmamaktadır. Ensobet para yatırma miktarları konusunda sistemlere göre en düşük yatırım limitlerini belirlemiş sitelerden bir tanesidir.

Papara ile en az 20 Türk Lirası,

Cmt ile en az 100 Türk Lirası,

Ensopay ile en az 20 Türk Lirası,

Bankadan havale yöntemi ile en az 20 Türk Lirası,

Kredi kartı ile en az 20 Türk Lirası,

Bitcoin ile en az 100 Türk Lirası,

Anında havale ile en az 200 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Tüm sistemlerde bahsedildiği gibi, en fazla 5 dakikada paranız hesapta görülecektir.